Networks UF-SM-1G-S-20 - Fiber optic - 1250 Mbit/s - SFP - LC - 3000 m - 1550 nm

Mfg. SKU: UF-SM-1G-S-20

Ürün Kodu: 1024963

General
SFP transceiver type
Fiber optic
Maximum data transfer rate
1250 Mbit/s
Interface type
SFP
Product colour
Aluminum, Blue, Yellow
Number of products included
20 pc(s)
5.515,82 TL 4.674,42 TL
Varlık: Stoklar tükendi
Hoşunuza gidebilecek diğer ürünleri bulduk!
Ubiquiti Networks UF-SM-1G-S-20. SFP transceiver type: Fiber optic, Maximum data transfer rate: 1250 Mbit/s, Interface type: SFP. Product colour: Aluminum, Blue, Yellow. Number of products included: 20 pc(s)
Performans
SFP alıcıverici türü
Fiber optik 
Veri transfer hızı (maks)
1250 Mbit/s 
Arayüz
SFP 
Tek modlu fiber (SMF) destekli
Evet 
Fiber optik bağlantı
LC 
Maksimum transfer mesafesi
3000 m 
Dalga boyu
1550 nm 
Fiber kanal bağlantı noktaları
Özellikler
Ürün rengi
Alüminyum, Mavi, Sarı 
Ambalajlama bilgisi
İçerikteki ürün sayısı
20 adet