Facebook Pixel
Networks UF-MM-10G-20 - Fibra ottica - 10000 Mbit/s - SFP+ - LC - 300 m - 850 nm

Networks UF-MM-10G-20 - Fiber optic - 10000 Mbit/s - SFP+ - LC - 300 m - 850 nm

SFP-10G-LR-S= - Fibra ottica - 10000 Mbit/s - SFP+ - LC - 9/125 µm - LR

SFP-10G-LR-S= - Fiber optic - 10000 Mbit/s - SFP+ - LC - 9/125 µm - LR

Networks UF-SM-10G-S-20 - Fiber optic - 10000 Mbit/s - SFP+ - LC - 10000 m - 1330 nm

Mfg. SKU: UF-SM-10G-S-20

Ürün Kodu: 1025300

EAN: 0810354026065

19.116,58 TL 16.200,49 TL
Varlık: 7 adet