MikroTik SFP+ module 10G MM 300m 850nm

MikroTik SFP+ module 10G MM 300m 850nm

MikroTik Pair of SFP modules, S-35LC20D (1.25G SM 20km T1310nm/R1550nm) + S-53LC20D (1.25G SM 20km T1550nm/R1310nm)

MikroTik Pair of SFP modules, S-35LC20D (1.25G SM 20km T1310nm/R1550nm) + S-53LC20D (1.25G SM 20km T1550nm/R1310nm)

MikroTik SFP+ direct attach cable, 3m

353,80 TL 299,83 TL
Varlık: 31-40 adet
SKU
S+DA0003
Daha Fazla Bilgi
Üretici MikroTik
Hoşunuza gidebilecek diğer ürünleri bulduk!