HPE BladeSystem c-Class 40Gb QSFP+ MPO SR4 100m Transceiver

HPE BladeSystem c-Class 40Gb QSFP+ MPO SR4 100m Transceiver

HPE QSFP+ 40Gb Bi-Directional XCVR

HPE QSFP+ 40Gb Bi-Directional XCVR

HPE 10GBase-T SFP+ Transceiver

10GBase-T, SFP+
10.602,09 TL 8.984,82 TL
Varlık: Stoklar tükendi
SKU
813874-B21
- (1) 10-GbE SFP+ port
- Duplex: full only
Daha Fazla Bilgi
Üretici HPE