Tüm ürünler

Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla
Listeleme Şekli Izgara Liste

Ürünler 411'ün 1-24'si

Sayfa
sayfa başı
  1. 25GE SFP28 LR (LC) 10KM SMF
    E25G-SFP28-LR
    55.784,63 TL 47.275,11 TL
    İstek Listesine Ekle
    Karşılaştırma Listesine Ekle
  2. 10G-BASE-TX RJ-45 up to 30M over CAT 6a/7 cable, TAA compliant
    10G-SFPP-TX-A
    13.377,14 TL 11.336,56 TL
    İstek Listesine Ekle
    Karşılaştırma Listesine Ekle
  3. 25GE SFP28 SR 100M OM4 MMF
    E25G-SFP28-SR
    11.101,20 TL 9.407,80 TL
    İstek Listesine Ekle
    Karşılaştırma Listesine Ekle
  4. Ruckus R320 Unleashed, dual band 802.11ac Wave 2 Indoor Access Point, BeamFlex, 2x2:2, 1-Port, PoE. Does not include power adapter or PoE Injector. Limited Lifetime Warranty
    9U1-R320-XX02
    4.407,01 TL 3.734,75 TL
    İstek Listesine Ekle
    Karşılaştırma Listesine Ekle
  5. ICX 7150 Switch, 24x 1G SFP, 2x 1G  RJ45 uplink-ports, and  4x 10G SFP+ uplink-ports,  L3 features (OSPF, VRRP, PIM, PBR), TAA
    ICX7150-24F-4X10GR-A
    70.288,67 TL 59.566,67 TL
    İstek Listesine Ekle
    Karşılaştırma Listesine Ekle
  6. ICX 7150 Switch, 24x 1G SFP, 2x 1G  RJ45 uplink-ports, and  4x 10G SFP+ uplink-ports,  L3 features (OSPF, VRRP, PIM, PBR), 3 year remote support.
    ICX7150-24F-4X10GR-RMT3
    69.730,79 TL 59.093,89 TL
    İstek Listesine Ekle
    Karşılaştırma Listesine Ekle
  7. ICX 7150 Switch, 24x 1G SFP, 2x 1G  RJ45 uplink-ports, and  4x 10G SFP+ uplink-ports,  L3 features (OSPF, VRRP, PIM, PBR)
    ICX7150-24F-4X10GR
    66.941,51 TL 56.730,09 TL
    İstek Listesine Ekle
    Karşılaştırma Listesine Ekle
  8. ICX 7150 Switch, 24x 1G SFP, 2x 1G  RJ45 uplink-ports, 2x 1G SFP and 2x 10G SFP+ uplink-ports upgradable to 4x 10G SFP+ with license, basic L3 (static routing and RIP)
    ICX7150-24F-2X10G
    61.363,07 TL 52.002,60 TL
    İstek Listesine Ekle
    Karşılaştırma Listesine Ekle
  9. ICX 7150 Switch, 24x 1G SFP, 2x 1G  RJ45 uplink-ports, 4x 1G SFP uplink-ports upgradable to up to 4x 10G SFP+ with license, basic L3 (static routing and RIP)
    ICX7150-24F-4X1G
    55.784,63 TL 47.275,11 TL
    İstek Listesine Ekle
    Karşılaştırma Listesine Ekle
  10. ICX 7150 Compact Switch, 2x 100/1000/2.5/5/10G PoH ports, 2x 100/1000/2.5G PoH ports, 6x 100/1000/2.5G PoE+ ports, 2x 10G SFP uplink-ports, 240W PoE budget, L3 features (OSPF, VRRP, PIM, PBR), TAA
    ICX7150-C10ZP-2X10GR-A
    39.049,20 TL 33.092,54 TL
    İstek Listesine Ekle
    Karşılaştırma Listesine Ekle
  11. ICX 7150 Compact Switch, 2x 100/1000/2.5/5/10G PoH ports, 2x 100/1000/2.5G PoH ports, 6x 100/1000/2.5G PoE+ ports, 2x 10G SFP uplink-ports, 240W PoE budget, L3 features (OSPF, VRRP, PIM, PBR), 3 year
    ICX7150-C10ZP-2X10GR-RMT3
    38.491,43 TL 32.619,86 TL
    İstek Listesine Ekle
    Karşılaştırma Listesine Ekle
  12. ICX 7150 Compact Switch, 2x 100/1000/2.5/5/10G PoH ports, 2x 100/1000/2.5G PoH ports, 6x 100/1000/2.5G PoE+ ports, 2x 10G SFP uplink-ports, 240W PoE budget, L3 features (OSPF, VRRP, PIM, PBR)
    ICX7150-C10ZP-2X10GR
    35.702,15 TL 30.256,06 TL
    İstek Listesine Ekle
    Karşılaştırma Listesine Ekle
  13. ICX 7150 Compact Switch, 8x 10/100/1000 PoE+ ports, 2x 1G SFP uplink-ports, 62W PoE budget, L2 (switch image only), 3 year remote support.
    ICX7150-C08P-2X1G-RMT3
    12.105,23 TL 10.258,67 TL
    İstek Listesine Ekle
    Karşılaştırma Listesine Ekle
  14. Ruckus R730 dual-band 802.11abgn/ac/ax Wireless Access Point with Multi-Gigabit Ethernet backhaul, 8x8:8 streams (5GHz) 4x4:4 streams (2.4GHz), OFDMA, MU-MIMO, BeamFlex+, dual ports, PoH/uPoE/802.3at
    901-R730-XX00
    18.911,05 TL 16.026,31 TL
    İstek Listesine Ekle
    Karşılaştırma Listesine Ekle
  15. Ruckus R320, dual band 802.11ac Indoor Access Point, BeamFlex, 2x2:2, 1-Port, PoE, Does not include power adapter or PoE Injector. Limited Lifetime Warranty
    901-R320-XX02
    4.407,01 TL 3.734,75 TL
    İstek Listesine Ekle
    Karşılaştırma Listesine Ekle
  16. Ruckus SmartZone 100 with 2x10GigE and 4 GigE ports, 90-day temporary access to licenses. 
    P01-S124-XX00
    111.513,47 TL 94.502,94 TL
    İstek Listesine Ekle
    Karşılaştırma Listesine Ekle
  17. Ruckus SmartZone 100 with 4 GigE ports, 90-day temporary access to licenses.
    P01-S104-XX00
    55.728,83 TL 47.227,82 TL
    İstek Listesine Ekle
    Karşılaştırma Listesine Ekle
  18. Ruckus 48-PRT(24X10G, 24XG) SFP BNDL 1PSU 3YRS
    ICX7650-48F-E-RMT3
    193.851,58 TL 164.281,00 TL
    İstek Listesine Ekle
    Karşılaştırma Listesine Ekle
  19. Ruckus 48-PRT(24XMG) POE+ BUNDLE 1PSU 3YRS
    ICX7650-48ZP-E-RMT3
    177.116,27 TL 150.098,53 TL
    İstek Listesine Ekle
    Karşılaştırma Listesine Ekle
  20. Ruckus 48-PRT(24X1/10G, 24XG) SFP BUNDLE 2PSU
    ICX7650-48F-E2
    189.667,78 TL 160.735,41 TL
    İstek Listesine Ekle
    Karşılaştırma Listesine Ekle
  21. Ruckus 48-PRT(24XMG) POE+ BUNDLE 2PSU
    ICX7650-48ZP-E2
    178.510,78 TL 151.280,32 TL
    İstek Listesine Ekle
    Karşılaştırma Listesine Ekle
  22. Ruckus 48-PRT 1GE POE+ BUNDLE 2PSU
    ICX7650-48P-E2
    147.829,30 TL 125.279,07 TL
    İstek Listesine Ekle
    Karşılaştırma Listesine Ekle
  23. Ruckus POWER CORD, SWISS, SEV1011 TO C13, 10A, 250V, HALOGEN-FREE
    PCSWISS-C1312G-HF
    535,48 TL 453,80 TL
    İstek Listesine Ekle
    Karşılaştırma Listesine Ekle
Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla
Listeleme Şekli Izgara Liste

Ürünler 411'ün 1-24'si

Sayfa
sayfa başı